Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 18.01.2019)
Оприлюднено 09.01.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


м.Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Шоломенцевої А.О. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Шоломенцева Анастасія Олександрівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про надання дозволу на перепланування квартири №17 у житловому будинку №56 по вул.Університетська у м.Слов’янську Донецької області шляхом прибудови балкону.

Зазначена квартира належить заявниці на підставі (конфіденційна інформація).

Надано робочий проект перепланування квартири №17 житлового будинку №56 по вул.Університетська в м.Слов’янську Донецької області з влаштуванням балкону, виконаний ФОП Шоломенцевим Ю.В. та погоджений балансоутримувачем житлового будинку КП “ЖЕК №7” .

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. Шоломенцевій Анастасії Олександрівні перепланування квартири №17 у житловому будинку №56 по вул.Університетська у м.Слов’янську Донецької області шляхом прибудови балкону відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Шоломенцевій Анастасії Олександрівні після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку. 


Міський голова                                                                                В.М. Лях


122Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика