Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 11.01.2019)
Оприлюднено 11.12.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами 


До виконкому Слов’янської міської ради 26.10.2018 звернулося товариство з обмеженою відповідальністю “ІСП СДС-ГРУП”, ідентифікаційний код юридичної особи 38344364, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 21.04.2017 №1002498708, місцезнаходження юридичної особи: 84116, м. Слов’янськ, вул. Олімпійська, 5, з проханням продовжити строк дії дозволу №350 на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м. Слов’янськ, вул. Батюка (напроти відділу РАЦС) , строком на один рік. 

Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Продовжити строк дії дозволу №350 на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м. Слов’янськ, вул. Батюка (напроти відділу РАЦС), товариству з обмеженою відповідальністю “ІСП СДС-ГРУП”, терміном на один рік. 

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “ІСП СДС-ГРУП”: 

2.1. Укласти договір на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 

2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламного щита впродовж дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м. Слов’янськ, вул. Батюка (напроти відділу РАЦС). 

2.3. За один місяць до закінчення терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами продовжити строк його дії або демонтувати зовнішню рекламу за адресою: м. Слов’янськ, вул. Батюка (напроти відділу РАЦС), протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволу. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламного щита покласти на управління містобудування та архітектури (Корепанов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому вважати таким, що втратило чинність.


Міський голова                                                                                     В.М. Лях


81Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика