Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 05.06.2018)
Оприлюднено 05.06.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

від №
м. Слов’янськ

Про закріплення права
користування житловим приміщенням
за (інформація конфіденційна)


Розглянувши клопотання служби у справах дітей Слов’янської міської ради щодо закріплення права користування житловим приміщенням, виконком встановив, що (інформація конфіденційна) перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв’язку з тим, що мати, (інформація конфіденційна), визнана недієздатною рішенням Слов'янського міськрайонного суду Донецької області від 17.11.2005 року (справа №2-1827-2005), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного Кодексу України (Витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126. 133, 135 Сімейного кодексу України від 20.03.2018 року № 00019792852) відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.05.2018 №273 м. Слов'янська дитину влаштовано до дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), малолітня (інформація конфіденційна) зареєстровані за адресою: (інформація конфіденційна). Слов’янськ, керуючись п.3 ч.1 ст.247 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш УЄ:

1. Закріпити за (інформація конфіденційна) року народження право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна) 

2. Дотримання права користування житловим приміщенням за (інформація конфіденційна) року народження, за адресою: (інформація конфіденційна) м.Слов’янськ, покласти на батьків — вихователів (інформація конфіденційна). 

3. Направити дане рішення до відділу ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб Слов’янської міської ради для контролю та користування в роботі, з метою захисту житлових прав (інформація конфіденційна) року народження.
 

Міський голова                                                                                               В.М.Лях


57Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально




















Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика