Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 05.06.2018)
Оприлюднено 05.06.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я 

Від №
м.Слов’янськ

Про встановлення опіки над
малолітньою (інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянкою (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над малолітньою (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, враховуючи, що мати дитини, (інформація конфіденційна), перебуває під вартою в Харківській установі виконання покарань (№27) Управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (СІЗО м.Харкова), (довідка Київського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області від 20.06.2017 №6251/119/01/61-17), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України від 05.07.2017 року №00018308802, виданий Слов’янським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), має брата (інформація конфіденційна), що перебуває на повному держзабезпечені в КЗОЗ «Краматорський будинок дитини «Антошка» та сестру (інформація конфіденційна), що перебуває під опікою (інформація конфіденційна), мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), не має на праві власності нерухомого чи рухомого майна, керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна) опікуном над малолітньою, (інформація конфіденційна). 

2. Зобов’язати опікуна (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 4 липня звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність. 

3. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини. 

4. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):
4.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за нею сімейного лікаря.
4.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду.
4.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання піклувальником рекомендацій лікаря. 

5. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):
5.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
5.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь піклувальника у вихованні дитини. 

6. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах. 

7. Просити Слов’янський відділ поліції Головного Управління Національної поліції у Донецькій області (Альошин) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та піклувальника. 

8. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі. 

9. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                                    В.М.Лях


51Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика