Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 13.03.2018)
Оприлюднено 13.03.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

від  № 
м. Слов’янськ

Про проведення на території міської
ради операції «Нерест-2018» 


З метою охорони, використання і відтворення водних біоресурсів під час заборони їх вилову у водних об’єктах в весняно-літній нерестовий період 2018 року, беручи до уваги наказ Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Донецькій області від ____ № ___ «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Донецької області в 2018 році", керуючись Законом України «Про тваринний світ», Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШУЄ:

1. Провести на території міської ради протягом квітня - травня 2018 року у період дії заборони на лов (добування) водних біоресурсів під час природного їх відтворення (нересту), операцію «Нерест-2018». 

2. Встановити, що у термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на рибогосподарських водоймах забороняється:
2.1 .використання плавзасобів, за винятком плавзасобів спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів;
2.2 .проведення змагань із спортивного рибальства;
2.3 .проводити на водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові роботи, забір води без ефективних рибозахисних пристроїв. 

3. Встановити, що в нерестовий заборонений період любительське рибальство в водоймах міста дозволяється однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм і річок. 

4. Рекомендувати Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Донецькій області (Титаренко), Державній екологічній інспекції у Донецькій області (Вишневський) сумісно з відділом екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (Соловей) організувати проведення оперативних рейдів, спрямованих на виявлення і затримання осіб, які займаються незаконним виловом риби, вилучення у них заборонених знарядь лову, плавзасобів та інше. 

5. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області (Альошин), Управлінню Держпродспоживслужби у Слов’янському районі (Коломійцева) сумісно з відділом торгівлі та захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко), в межах компетенції, організувати рейди з питань дотримання правил торгівлі на ринках міста з метою недопущення випадків продажу, скуповування риби, ікри та продуктів їх переробки без наявності документів, що засвідчують законність їх придбання та сертифікату якості. 

6. Відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (Соловей) проінформувати населення міста про проведення операції «Нерест-2018» та необхідність дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійсненні промислового, любительського рибальства, законності зайняття рибним промислом. 

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Сіваша Д.В.


Міський голова                                                                                                 В.М.Лях


87Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика