Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 13.03.2018)
Оприлюднено 13.03.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами


У виконком Слов’янської міської ради 16.02.2018 звернувся фізична особа-підприємець Дудник Петро Анатолійович, ідентифікаційний номер фізичної особи (конфіденційна інформація), Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 03.03.2017, місце проживання фізичної особи: (конфіденційна інформація), з проханням продовжити строк дії дозволів №374, №377 та №382 на розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, строком на один рік.
Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Продовжити строк дії дозволів №374, №377 та №382 на розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, фізичній особі-підприємцю Дуднику Петру Анатолійовичу, терміном на один рік. 

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Дудника Петра Анатолійовича: 

2.1. Укласти договори на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 

2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламних щитів впродовж дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, згідно з Додатком

2.3. За один місяць до закінчення терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами продовжити строк їх дії або демонтувати зовнішню рекламу, згідно з Додатком, протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволів. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламних щитів покласти на управління містобудування та архітектури (Пахомов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому вважати таким, що втратило чинність.


Міський голова                                                                                                  В.М. Лях


92Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика