Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 06.03.2018)
Оприлюднено 06.03.2018

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 


від  №
м. Слов'янськ

Про проведення чергових призовів 
громадян України на строкову військову 
службу до лав Збройних Сил України 
та інших військових формувань у 2018 році


Згідно із статтями 16, 38, 43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", виконуючи Указ Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», згідно із Положенням про підготовку проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 (зі змінами), виконуючи вимоги директиви Генерального штабу Збройних Сил України від 02 лютого 2018 року № Д-3 “Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, у 2018 році ”, згідно пункту 1.2 наради голови Донецької обласної державної адміністрації від 29 січня 2018 року протокол №3/14-18, керуючись статтями 1, 15, 16, 21, 38, 43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", статтею 36 Закону України "Про місцеві самоврядування в Україні", виконавчий комітет Слов'янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Провести підготовчі заходи в період з 22 березня 2018 року по 31 березня 2018 року та з 01 вересня по 30 вересня 2018 року, пов'язані з медичним оглядом, обстеженням, лікуванням та вивченням громадян України чоловічої статі, які підлягають призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

2. Організувати з 02 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року та з 01 жовтня 2018 року по 30 листопада2018 року проведення призову на строкову військову службу. Провести відправку до військових частин громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу та приписку громадян України чоловічої статі 2001 р.н. та старших за віком до призовної дільниці Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату, яких додатково виявлено та які своєчасно не пройшли приписку у встановлені Законом України "Про військовий обов'язок і військову службу" строки. 

3. Утворити призовну комісію з призову громадян України на строкову військову службу, та затвердити її склад:


СІВАШ
Дмитро Вікторович

 • заступник міського голови, голова комісії;

ЧЕМЕРИС
Тетяна Анатоліївна
медична сестра комунального закладу «Центр первинної медико–санітарної допомоги м. Слов’янськ», секретар комісії;
Члени комісії:
КУРСЬКИЙ
Роман Юрійович
 • начальника сектору превенції Слов’янського відділу поліції ГУ НП Донецькій області, майор поліції (за згодою);

ЛОБОВ
Павло Сергійович
 • голова Слов'янського міського комітету товариства сприяння обороні України (за згодою);

БАЛАН
Борис Дмитрович
 • військовий комісар Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник (за згодою);

ПАВЛОВА
Віра Михайлівна
 • директор Слов'янського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слов'янської міської ради;

БУГАЙОВА
Марина Володимирівна
 • головний спеціаліст відділу освіти Слов'янської міської ради;

АНДРЄЄВ
Вадим Михайлович
 • лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників – лікар-терапевт з медичного огляду допризовників та призовників комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов'янська".

На випадок хвороби або відсутності з інших поважних причин голови, секретаря або членів призовної комісії створити резервний склад призовної комісії:
 

ПІДЛІСНИЙ
Юрій Іванович
 • заступник міського голови, голова комісії;

ШЕМІГОН
Оксана Віталіївна
 • медична сестра комунального підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Слов'янської районної ради Донецької області", секретар комісії;
Члени комісії:
ГАНЗЕРА
Олексій Володимирович
 • заступник начальника сектору превенції Слов’янського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, майор поліції (за згодою);

БОНДАР
Олександр Михайлович
 • методист міського методичного кабінету відділу освіти Слов'янської міської ради;

ХРІПКОВ
Олександр Олексійович
 • лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників – завідувач амбулаторії №6 комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов'янська";

СВИНАРЕНКО
Світлана Олексіївна
 • провідний спеціаліст Слов'янського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слов'янської міської ради;

КОДІРОВ
Якуб Сайїмович
 • начальник відділення комплектування Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату, майор ЗСУ (за згодою);

БОЙКО
Віталій Петрович
 • викладач предмету "Захист Вітчизни" Слов'янського професійного машинобудівного ліцею (за згодою).


Засідання призовної комісії проводити на призовній дільниці на базі Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату.

4. Для медичного огляду громадян, які призиваються на строкову військову службу створити та затвердити основний та резервний склад медичної комісії та виділити лікарів: терапевта, невропатолога, хірурга,психіатра, офтальмолога, отоларинголога, стоматолога. У разі потреби для медичного огляду призовників виділити лікарів інших спеціальностей.
Персональний склад основного та резервного складів медичної комісії визначити наказом відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради.
Надати для роботи медичної комісії молодший та середній медичний персонал:

а) КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов'янська":

- старша медична сестра - 1 ставка;

- медична сестра – 2,5 ставки;

б) КЛПУ "Міський наркологічний диспансер м. Слов'янська":
- 1 медична сестра;

в) КЛПУ "Міський протитуберкульозний диспансер м. Слов'янська":
- 1 медична сестра;

г) КЛПУ "Міський шкірно-венерологічний диспансер м. Слов'янська":
- 1 медична сестра;

д) КЛПЗ «Вузлова лікарня м. Слов'янськ»:
- 1 медична сестра;

є) КЛПЗ "Міська клінічна лікарня м. Слов’янськ":
- 1 молодша медична сестра;
- 1 медичний реєстратор;

ж) КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов’янська»:
- 1 медична сестра.

з) КЛПЗ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська», диспансерне відділення
- 1 медична сестра.

Направити у Слов'янський об'єднаний міський військовий комісаріат в період з 02 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року та з 01 вересня 2018 року по 30 листопада 2018 року включно виділених лікарів, молодший та середній медичний персонал для роботи у складі медичної комісії.
Оплату праці лікарів медичної комісії, молодшого та середнього медичного персоналу провести за табелями Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату, згідно ч.6, ч.7 ст.43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу".

5. Начальнику відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради (Джим) з 22 березня 2018 року по 31 травня 2018 року та з 01 вересня 2018 року по 30 листопада 2018 року організувати проведення на базі лікувальних закладів міста безкоштовно всім призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, аналізів, обстежень і досліджень відповідно до пп.2 п.2 розділу ІІ "Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402. 

Забезпечити медичну комісію необхідним медико-санітарним інвентарем. Організувати своєчасне та якісне обстеження призовників за направленнями призовної комісії. Стаціонарне обстеження усіх призовників проводити на базі лікувальних закладів, згідно переліку лікувальних закладів, у яких проводиться медичне обстеження призовників (додається). 

Оформлення актів обстеження призовників проводити тільки лікарями-консультантами, призначеними наказом начальника відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради. Акти реєструвати, підписувати головним лікарем лікарні, завідуючими відділеннями, лікарями, що робили обстеження, завіряти печаткою закладу. 

Направити в період з 01 червня 2018 року по 31 серпня 2018 року та з 01 грудня 2018 року по 31 грудня 2018 року у зв'язку з необхідністю затвердження в особових справах призовників, визнаних на призовній комісії весною та восени 2018 року, рішень про непридатність до військової служби на обласній медичній комісії, у розпорядження військового комісаріату:


а) КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Слов'янська":
- старша медична сестра - 1 ставка;

- медична сестра - 2,5 ставки;


б) КЛПЗ «Міська клінічна лікарня м. Слов’янськ»
- 1 медичний реєстратор;

з) КЛПЗ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янська», диспансерне відділення
- 1 медична сестра. 

5.1. Головним лікарям медичних установ перед початком весняного призову (до 10 березня 2018 року) та перед початком осіннього призову (до 10 серпня 2018 року) передати у Слов'янський об'єднаний міський військовий комісаріат амбулаторні картки ф-25 на призовників, які підлягають призову на строкову військову службу по запиту Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату, а також списки призовників, які перебувають на диспансерному обліку з приводу туберкульозу, нервово-психічних, шкірно-венеричних та інших інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток.

6. Рекомендувати керівникам підприємств, навчальних закладів, установ незалежно від підпорядкування та форми власності в період з 22березня 2018 року по 31 травня 2018 року та з 01 вересня 2018 року по 30 листопада 2018 року для забезпечення своєчасного і якісного проведення призову розглянути питання про можливість надання допомоги за рахунок власних коштів та виділити технічних працівників з каліграфічним почерком для оформлення військово-облікових документів на громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу лав Збройних Сил України та інших військових формувань:

Слов'янський енергобудівний технікум – 1 техпрацівник;
Локомотивне депо на ст. Слов'янськ – 1 техпрацівник;
Слов'янський професійний машинобудівний ліцей – 1 техпрацівник.

Оплату праці технічних працівників провести, згідно ч.6, ч.7 ст.43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу".

7. Рекомендувати керівникам підприємств, навчальних закладів, установ незалежно від форми власності та підпорядкування вирішити питання про збереження місця роботи, навчання та посади, оплату із власних коштів середнього заробітку призовникам, що знаходилися на медичному обстеженні, згідно ч.2 ст.21 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу".

8. Рекомендувати керівникам підприємств незалежно від форм власності та підпорядкування для забезпечення перевезення призовників до обласного збірного пункту, виділити транспорт згідно графіка відправок(2 рази за необхідності):

ПП "Пасажир" - автобус -2;
ПП «Сівер - авто» - автобус -2;
- Слов’янська дистанція електропостачання - автобус -2;
- Слов’янське локомотивне депо - автобус -2;
- Слов’янське управління газопостачання та газифікації - автобус -2;
- Державне агентство водних ресурсів України
«Сіверсько–Донецьке басейнове управління» - автобус -2.

9. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності згідно абз.5 ч.8 ст.15 та ч.1 ст.38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" сповіщати призовників про їх виклик до військового комісаріату та забезпечувати своєчасне їх прибуття до призовної дільниці Слов'янського об'єднаного міського військового комісаріату.

10. Директору Слов'янського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Слов'янської міської ради (Павлова) забезпечити проведення якісного вивчення особистості та професійно-психологічного відбору громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

11. Рекомендувати начальнику Слов'янського відділу ГУ НП України в Донецькій області (Альошин):
11.1. Для забезпечення організованості та підтримання громадського порядку біля будівлі військового комісаріату під час проведення відправок призовників на строкову військову службу виділяти наряд поліції, згідно графіка відправок.
11.2. Згідно ч.3 ст.38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" по запиту військового комісаріату проводити розшук, затримання і доставку у військовий комісаріат осіб, які ухиляються від виконання військового обов'язку.

12. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Сіваша Д.В. 


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях 

(додаток)


217Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика