Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 10.01.2018)
Оприлюднено 10.01.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від №
м. Слов’янськ


Про об’єкт благоустрою
зеленого господарства 


З метою формування комплексної системи зеленого фонду на території міської ради, для подальшого утримання, зберігання та здійснення контролю за станом зелених насаджень, створення в спальному мікрорайоні міста рекреаційної зони – районного парку «Лісний», враховуючи Програму розвитку та збереження зелених насаджень м. Слов’янська на 2015-2018роки, затвердженою рішенням міської ради від 20.02.2015 № 8- LXXIV-6, рішення Слов’янської міської ради від 30.09.2004 № 25-ХІХ-24 «О полномочиях по управлению имуществом, относящимся к коммунальной собственности территориальной громады г. Славянска», керуючись Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 105 від 10.04.2006, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.07.2006 за № 880/12754, статтею 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтями 30, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Паспорт об’єкту благоустрою зеленого господарства мікрорайону «Лісний» (додається). 

2. Балансоутримувачем об’єкту благоустрою зеленого господарства мікрорайону «Лісний» визначити комунальне підприємство «Наружное освещение» (Негрій), за яким закріпити його на праві господарського відання. 

3. Доручити управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Заруба) здійснити передачу об’єкту благоустрою зеленого господарства мікрорайону «Лісний» комунальному підприємству «Наружное освещение» (Негрій) згідно вимог діючого законодавства України та надати до управління комунальної власності Слов’янської міської ради (Ярова) акт прийому-передачі. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сіваша Д.В.


Міський голова                                                                                                 В.М.Лях


66Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика