Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 09.01.2018)
Оприлюднено 09.01.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від ________ 2018 №______
м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами 


У виконком Слов’янської міської ради звернувся фізична особа-підприємець Кулєшов Олексій Вікторович, ідентифікаційний номер фізичної особи (конфіденційна інформація), витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 05.01.2018 №1003445914, місце проживання: (конфіденційна інформація), з проханням дозволити розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Центральна та вул. Короленка (біля житлового будинку №43), строком на один рік. 

Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Дозволити розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Центральна та вул. Короленка (біля житлового будинку №43), фізичній особі-підприємцю Кулєшову Олексію Вікторовичу, строком на один рік. 

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Кулєшова Олексія Вікторовича:
2.1. Укласти договір на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення.
2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламного щита впродовж дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Центральна та вул. Короленка (біля житлового будинку №43).
2.3. Демонтувати зовнішню рекламу за адресою: перехрестя вул. Центральна та вул. Короленка (біля житлового будинку №43), протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволу. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламного щита покласти на управління містобудування та архітектури (Пахомов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому вважати таким, що втратило чинність. 


Міський голова                                                                                                     В.М.Лях


68Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика