Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 05.01.2018)
Оприлюднено 05.01.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я 

 

від №
м.Слов’янськ

Про внесення змін до рішення виконкому
від 23.01.2015 року №22
«Про створення прийомної сім’ї на базі родини
(інформація конфіденційна) і влаштування
до неї на виховання та спільне проживання
(інформація конфіденційна)» 


Розглянувши заяви та документи, надані громадянином України, (інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), фактично проживає за адресою: (інформація конфіденційна), та громадянкою України, (інформація конфіденційна), яка зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна), про створення прийомної сім’ї на базі родини (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), влаштування до неї на виховання та спільне проживання дитини, (інформація конфіденційна), яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, виконком Слов’янської міської ради встановив наступне. 

Рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 23.01.2015 року №22 створено прийомну сім’ю на базі родини (інформація конфіденційна), влаштовано до неї на виховання та спільне проживання (інформація конфіденційна). 

На теперішній час громадянка (інформація конфіденційна) зареєструвала шлюб з громадянином (інформація конфіденційна). 

Подружжя бажає бути прийомними батьками малолітньої дитини, (інформація конфіденційна). 

Подружжя фактично мешкає у квартирі за адресою: (інформація конфіденційна), що належить на праві власності дружині, сукупний дохід родини більший за прожитковий мінімум на кожного члена сім’ї. Потенційний прийомний батько до кримінальної відповідальності не притягувався, не знятої чи не погашеної судимості не має, у розшуку не перебуває, стан здоров’я відповідає вимогам законодавства.
Подружжя (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна) створили умови для виховання, навчання та розвитку прийомної дитини. 

Враховуючи заяви громадян України, (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), рекомендації Донецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо можливості (інформація конфіденційна) бути прийомним батьком, висновок служби у справах дітей Слов’янської міської ради, рішення комісії з питань захисту прав дитини, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, керуючись ст. ст.256-1, 256-2, 256-3, 256-4 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №565 “Про затвердження Положення про прийомну сім’ю”, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Преамбулу до рішення виконкому Слов’янської міської ради від 23.01.2015 року №22 «Про створення прийомної сім’ї на базі родини (інформація конфіденційна) і влаштування до неї на виховання та спільне проживання (інформація конфіденційна)» викласти в такій редакції: 

«Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяви громадян України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), фактично проживає за адресою: (інформація конфіденційна), про створення на базі родини (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна) прийомної сім’ї і влаштування до неї на виховання та спільне проживання дитини, (інформація конфіденційна), яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування. 

Встановлено, що (інформація конфіденційна), має всі правові підстави для передачі її до прийомної сім’ї. Мати, (інформація конфіденційна), позбавлена батьківських прав рішенням Володарського районного суду Донецької області від 27.07.2011 року (справа №2-360/2011р.), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна) внесені до актового запису про народження відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного Кодексу України (Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного Кодексу України №00014787096 від 03.12.2014 року, наданий відділом державної РАЦС реєстраційної служби Володарського районного управління юстиції у Донецькій області). Дитина перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Нікольської (колишня Володарська) райдержадміністрації з 09.08.2014 року, перебуває на обліку дітей, які можуть бути усиновлені, анкета складена. 

(Інформація конфіденційна), має двох братів: (інформація конфіденційна), влаштований до дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) за адресою: (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Нікольської райдержадміністрації Донецької області, (інформація конфіденційна), позбавлений батьківського піклування, влаштовано до КУОЗ «Краматорський будинок дитини «Антошка» за адресою: вул.Двірцева, буд.67-а, м.Краматорськ, Донецької області, перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Нікольської райдержадміністрації Донецької області, усиновленню не підлягає. 

За (інформація конфіденційна) пунктом 3 розпорядженням голови Володарської райдержадміністрації від 17.08.2011 року №435 «Про влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування (інформація конфіденційна) до державного закладу на повне державне забезпечення» закріплено право проживання та право користування житловим приміщенням за адресою: (інформація конфіденційна). 

Подружжя, (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), фактично мешкає разом у квартирі за адресою: (інформація конфіденційна), що належить (інформація конфіденційна) на праві приватної власності на житло, сукупний дохід родини більший за прожитковий мінімум на кожного члена сім’ї. Потенційний прийомний батько до кримінальної відповідальності не притягувався, не знятої чи не погашеної судимості не має, у розшуку не перебуває, стан здоров’я відповідає вимогам законодавства. 

Подружжя (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна) створили умови для виховання, навчання та розвитку дитини. 

Враховуючи, що родина (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна) мають всі необхідні умови для створення прийомної сім’ї на базі їх родини, рекомендації Донецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо можливості (інформація конфіденційна) бути прийомним батьком, висновок служби у справах дітей Слов’янської міської ради, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №565 “Про затвердження Положення про прийомну сім’ю”, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.256-1, 256-2, 256-3, 256-4 Сімейного кодексу України, виконком Слов’янської міської ради» 

2. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова) внести зміни в договір від 26 січня 2015р. №24 “Про влаштування дитини на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї” стосовно адреси проживання прийомної сім’ї (інформація конфіденційна). та сторін договору прийомної сім’ї (інформація конфіденційна).


Міський голова                                                                                                  В.М.Лях


64Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика