Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 07.12.2017)
Оприлюднено 13.11.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від____________№________
м. Слов’янськ

Про затвердження протоколу засідання 
конкурсної комісії щодо забезпечення 
житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених 
батьківського піклування, та осіб з їх 
числа у 2017 році за рахунок коштів 
міського бюджету та субвенції обласного бюджету
 


На виконання розпорядження голови Донецької обласної держаної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 14.03.2017 №218 «Про затвердження Порядку надання та використання у 2017 році субвенції з обласного бюджету міст, районів, об’єднаних територіальних громад на здійснення заходів щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа», рішення виконкому Слов’янської міської ради від 31.05.2017 № 399 «Про затвердження Порядку забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у 2017 році за рахунок коштів міського бюджету та субвенції обласного бюджету» (зі змінами), керуючись ст.ст. 52, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є :

1. Затвердити протокол №6 від 08.11.2017-09.11.2017 засідання конкурсної комісії щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у 2017 році за рахунок коштів міського бюджету та субвенції обласного бюджету (додається). 

2. Придбати у комунальну власність територіальної громади м.Слов’янська наступні квартири: 

однокімнатну квартиру, що розташована за адресою: м. Слов’янськ, провулок Виноградний, буд. 9 кв.74, загальною площею – 37,0 кв.м., житловою площею - 18,4 кв.м., вартістю - 214397,00 грн. без ПДВ; 

двокімнатну квартиру, що розташована за адресою: м.Слов’янськ, вулиця Ясна, буд.25 кв.40, загальною площею – 44,4 кв.м., житловою площею - 27,0 кв.м., вартістю – 293439,00 грн. без ПДВ. 

3. Управлінню комунальної власності Слов’янської міської ради (Ярова) укласти договори купівлі-продажу квартир, вказаних у пункті 2 цього рішення, з їх власниками. 

4. Визнати балансоутримувачем майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська - однокімнатної квартири, що розташована за адресою: м. Слов’янськ, провулок Виноградний, буд. 9 кв.74, та двокімнатної квартири, що розташована за адресою: м.Слов’янськ, вулиця Ясна, буд.25 кв.40, комунальне підприємство «ЖЕК №4», закріпив за ним право господарського відання. 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                                В.М.Лях


127Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика