Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 07.11.2017)
Оприлюднено 07.11.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 


Від №
м. Слов'янськ


Про розгляд житлових питань 


Розглянувши матеріали громадської комісії з житлових питань від 06.11.2017 протокол №10, керуючись ст. ст. 34, 36, 39, 40, 42 Житлового Кодексу Української РСР, п. п. 13, 15, 20, 26, 27, 51, 54 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 №470 та ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ: 

1. Внести зміни в квартирно - облікові справи громадян: 

1.1. №5277 – Стороженко Анастасії Андріївни про включення до складу родини її дочку Давиденко Софію Іванівну (конфіденційна інформація). Склад родини 2 особи (вона, дочка). 

1.2. №4201 – Давиденко Едуарда Юрійовича про виключення зі складу родини його дочки Кострюкової Ольги Едуардівни (конфіденційна інформація), онуки Давиденко Валерії Вікторівни (конфіденційна інформація), онука Давиденко Віктора Вікторовича (конфіденційна інформація) у зв'язку з зняттям з реєстрації та включення до складу родини онука Давиденко Володимира Ігоровича, (конфіденційна інформація). Склад родини 4 особи (він, дочка, син, онук). 

1.3. №2912 - Нечаєвої Любові Вікторівни про розділення черги з її сином Нечаєвим Володимиром Вікторовичем, який перебуває на квартирному обліку з 17.08.1988 року. Склад родини 1 особа (він). 

1.4. №0808а - Панченко Лідії Романівни про виключення зі складу родини її онуки Ніколаєнко Олени Юріївни (конфіденційна інформація), правнуків Ніколаєнко Олександра Сергійовича (конфіденційна інформація), Ніколаєнко Олексія Сергійовича (конфіденційна інформація). Склад родини 1 особа (вона). 

1.5. №4930 - Анохіна Сергія Вікторовича про виключення зі списків осіб, які користуються правом першочергового одержання житла із-зі відсутності підстав (першочергова черга №269/працівник податкової міліції) і залишити на загальній черзі №770. Склад родини 3 особи (він, дружина, дочка). 

1.6. №3160 - Плешань Віктора Васильовича про зняття з квартирного обліку в зв'язку з поліпшенням житлових умов. Склад родини 1 особа (він).

2. Взяти на облік громадян потребуючих поліпшення житлових умов: 

2.1. Нетименко Григорія Петровича, який зареєстрований за адресою: м. Слов'янськ (конфіденційна інформація). Склад родини 1 особа (він) /особи, які забезпечені жилою площею нижче за рівень/. 

2.2. Горбкова Кирила Валерійовича, який зареєстрований за адресою: м. Слов'янськ (конфіденційна інформація). Склад родини 1 особа (він) /особи, які проживають у гуртожитках/. 

3. Надати гр. Нечаєву Володимиру Вікторовичу невлаштовану однокімнатну квартиру, житловою площею 11,6 кв.м, розташовану за адресою: (конфіденційна інформація) у м. Слов'янську на склад родини 1 особа (він) без зняття з квартирної черги. Перебуває на квартирному обліку з 1988 року №333. 

4. Надати гр. Чумак Надії Олександрівні, двокімнатну квартиру житловою площею 33,5 кв.м., розташовану за адресою: (конфіденційна інформація) у м. Слов'янську на склад родини 5 осіб (вона, дочка, 2 онучки, онук) із зняттям з квартирної черги. Перебуває на загальній черзі громадян, потребуючих поліпшення житлових умов з 05.10.1977 року під №1. 

5. Координацію за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Діденко Д.І. 


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


84Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика