Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Інформація від Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради [18 квітня 2019  09:40]

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради (далі Управління) інформує.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 16.04.2019 № 665/0/141-19/378 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей» Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно реабілітації у 2019 році 10 дітей з Донецької області віком від 7 до 14 років з 03 по 20 травня 2019 року в Центрі реабілітації дітей «Сергіївка» Республіки Молдова (Одеська область, Білгород-Дністровський район) (далі — Центр).

Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень.

Звертаємо увагу що необхідною умовою проведення лікування та реабілітації є наявність санаторно-курортної картки дитини ( Форма 070/о), лист щеплень та довідка про епід. Оточення.

Оплата проїзду до м. Одеса (смт. Сергіївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків або інших коштів, не заборонених чинним законодавством.

Батьки, які бажають оздоровити дітей в Центрі, мають подати заяву в Управління до 19.04.2019 року.

За детальнішою інформацією радимо звернутись до відділу з питань обслуговування пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ вул. Батюка, 40) каб. № 9 або телефоном (0626) 62 29 17


187Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика