Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Шановні представники малого і середнього бізнесу! [26 листопада 2018  10:08]

 В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки проводиться семінар-тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації». 

 Семінар відбудеться 28 листопада 2018 року о 10-00 годині у місті Бахмут за адресою: м. Бахмут, вул. Садова, 78-А у приміщені Горлівського інституту іноземних мов, ауд. 412. Реєстрація учасників – з 9.30 год.

 До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, економісти, менеджери, та інш.), представники органів влади, неурядових громадський організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкується з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

 Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результати та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття. 

 Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати за телефонами:

+38(050)-460-77-71, e-mail:elena.zhornyk@gmail.com – пані Олена Жорник,

+38(050)-962-36-35, e-mail: gaddar.266@gmail.com – пані Марина Акімченкова.


179Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика