Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва! [20 червня 2018  15:49]

Донецька торгово-промислова палата за підтримки облдержадміністрації проводить безкоштовні семінари з бізнес планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності», на яких є можливість дізнатися про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримати можливість навчатися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП http//donetskcci/com/ та сторінці у Facebook facebook/com/Donetskcci/ .

Семінар відбудеться 02 липня з 10.00 до 17.00. Реєстрація на участь у семінарі обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX.  

Крім того, торгово-промислова палата запрошує суб’єктів підприємництва долучитися до постійно діючого проекту «4ROUND» - гарячої лінії бізнес-планування, яка працює щочетверга. Ще 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня( час узгоджується через попередній запит на консультацію за наступною формою https://bit.ly/2HHLCKS). Комунікації відбуваються у режимах e-mail, мобільного зв’язку, Skype, Viber. Час однієї усної консультації – 20 хвилин.


370Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика