Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Звіт за результатами громадського обговорення [21 лютого 2018  15:58]

1.Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: Відділ освіти Слов’янської міської ради 

2. Зміст питання, що виносилося на обговорення:
Про затвердження міської цільової програми « Програма розвитку освіти міста Слов’янська на 2018-2020 роки» 

Для ознайомлення проект міської цільової програми « Програма розвитку освіти міста Слов’янська на 2018-2020 роки» було розміщено 26.01.2018 року на офіційному веб-сайті відділу освіти Слов'янської міської ради (http://slov-osvita.gov.ua). 

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: Колективи закладів освіти Слов'янської міської ради . Результати обговорень зафіксовані у відповідних протоколах закладів освіти. 

4. Інформація про пропозиції, що надійшли: 
1. Підтримати проект Програми розвитку освіти міста Слов’янська на 2018-2020 роки.
2. Збільшити фінансування закладів освіти задля можливості оснащення навчальних кабінетів сучасним обладнанням (у т.ч. мультимедійним), оновлення матеріально-технічної бази закладів, на здійснення поточного ремонту приміщень закладів освіти.
3. Підвищити заробітну платню педагогічним працівникам та запровадити систему заохочувань вчителів, які підготували переможців міських, учасників та призерів обласних, всеукраїнських учнівських конкурсів та змагань.
4. Забезпечити школи ліцензійним програмним забезпеченням з усіх предметів.
5. Сприяти залученню англомовних волонтерських організацій до співпраці з учителями іноземних мов
( у тому числі через мовні табори).
6. Створення умов для залучення міжнародних грантів з метою реалізації освітніх проектів.
7. Приведення закладів освіти у відповідність до умов безпеки життєдіяльності. 

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:
Пропозиція щодо збільшення фінансування закладів освіти ( у т.ч. забезпечення закладів ліцензійним програмним забезпеченням з усіх предметів), буде врахована та внесена до Програми у разі визначення додаткових джерел фінансування, незаборонених законодавством. На теперішній час фінансування заходів Програми визначено в обсязі затверджених видатків бюджету м. Слов’янськ на 2018 рік. 

Пропозиція щодо підвищення заробітної плати педагогічним працівникам не входить до компетенції органів місцевої влади. Шляхи та методи заохочення вчителів, які підготували переможців міських, учасників та призерів обласних, всеукраїнських учнівських конкурсів та змагань потребує ретельного вивчення, обговорення, визначення обсягів та пошуку джерел фінансування. Після чого до Програми можуть бути внесені відповідні зміни. 

Пропозиції щодо сприяння залученню англомовних волонтерських організацій та створення умов для залучення міжнародних грантів. Відповідно до ст. 82. « Міжнародне співробітництво у системі освіти» Закону України «Про освіту» заклади освіти мають право укладати договори про співробітництво, встановлювати прямі зв’язки із закладами освіти, підприємствами, установами, організаціями, науковими установами системи освіти іноземних країн, міжнародними підприємствами, установами, організаціями, фондами тощо. Таким чином, заклади можуть самостійно встановлювати партнерські зв’язки з волонтерськими та іншими іноземними організаціями з освітньою метою. Відповідно до цієї же статті умови для міжнародного співробітництва у сфері освіти створює держава різними шляхами, в тому числі, і шляхом сприяння залученню коштів міжнародних фондів, установ, громадських організацій тощо для виконання наукових, освітніх та інших програм і проектів. Таким чином, зазначена пропозиція не є завданням місцевої програми розвитку освіти. 

Пропозиції щодо приведення закладів освіти у відповідність до умов безпеки життєдіяльності прийняти до уваги. До Програми включені додаткові заходи з підвищення пожежної безпеки. 

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: 

Враховуючи протокольні рішення та пропозиції закладів освіти вирішено підтримати проект міської цільової програми « Програма розвитку освіти міста Слов’янська на 2018-2020 роки».


Начальник відділу освіти                                                                               І.М.Рубльовський


317Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика