Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва! [03 жовтня 2017  11:37]

05 жовтня 2017 року в 15.30 годині, під головуванням міського голови Ляха Вадима Михайловича, у малій залі виконавчого комітету будівлі Слов’янської міської ради, на 3 поверсі відбудеться Координаційна рада з питань розвитку малого підприємництва в місті Слов’янську, де будуть розглянуті наступні питання:

  • Підсумки виконання «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Слов’янську на 2017-2018 роки» за 9 місяців 2017 року.
  • Підсумки роботи Слов’янського міського центру зайнятості по створенню нових робочих місць та самозайнятості населення у малому бізнесі за 9 місяців 2017 року.
  • Про підготовку проекту розділу «Програми економічного і соціального розвитку території Слов’янської міської ради на 2018 рік» «Розвиток підприємницького середовища».

Бажаючі прийняти учать у засіданні Координаційної ради з питань розвитку малого підприємництва у м. Слов’янську повинні звернутися до відділу економіки Слов’янської міської ради (каб.201,202) для попередньої реєстрації. Реєстрація учасників з 15.00 до 15.30.


205Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика