Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Шановні жителі міста! [22 серпня 2017  08:02]

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 року «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» відбудуться громадські слухання з питання погодження Інвестиційної програми комунального підприємства Слов'янської міської ради «Словміськводоканал» на 2017 рік. 

Ініціатором проведення громадських слухань визначене Комунальне підприємство Слов'янської міської ради «Словміськводоканал». 

З матеріалами Інвестиційної програми КП «Словміськводканал» на 2017 рік та додатковою інформацією можна ознайомитися в виробничо-технічному відділі КП «Словміськводоканал» за адресою: м. Слов'янськ, вул.Вчительська,9, тел. 2-57-04, а також на офіційному сайті КП «Словміськводоканал» за наступним посиланням

Пропозиції та зауваження з даного питання у письмовій формі просимо надсилати до КП «Словміськводоканал» за вказаною вище адресою у термін до 19 вересень 2017 року, тел.2-57-04. 

Громадські слухання із зазначеного питання відбудуться 20 вересня 2017р. о 14.00 год. за адресою: м.Слов'янськ, вул. Вчительська, 9 (кабінет головного інженера).


331Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика