Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Оголошується проведення тендеру [21 серпня 2017  09:44]

Слов`янська міська рада оголошує про проведення тендеру в рамках проекту «Житло для переселенців», що впроваджується згідно програми Європейського Союзу «Підтримка громад, що опинилися під впливом конфлікту в Україні» на підставі Грантового договору 2014/355-352 між Європейським Союзом, представленим Європейською комісією та Слов’янською міською радою.

Завдання тендеру: відбір підрядника:

1. на закупівлю робіт (в тому числі обладнання, матеріалів, монтажних та пусконалагоджувальних робіт) в рамках проекту «Житло для переселенців»:

Реконструкція гуртожитку по вул. Світлодарська, 28-а (колишня вул. Чубаря, 28-а) м. Слов’янська Донецької області, з метою розселення тимчасових переселенців і потерпілих жителів м. Слов’янська.

2. на закупівлю робіт (в тому числі обладнання, матеріалів, монтажних та пусконалагоджувальних робіт) в рамках проекту «Житло для переселенців»:

Реконструкція гуртожитку по вул. Вокзальна, 8 (колишня вул. Свердлова, 8) м. Слов’янська Донецької області з метою розселення тимчасових переселенців і потерпілих жителів м. Слов’янська.

Оголошення про проведення тендеру розміщено на сайті Prozzoro.


489Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика