Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Оголошується конкурс [13 квітня 2017  15:23]

Виконком Слов’янської міської ради
відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт»
та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами та доповненнями) оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

Організатор – виконком Слов’янської міської ради.

Об’єкт конкурсу – право на виконання функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення засідання конкурсного комітету виконкому Слов’янської міської ради з визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Слов’янську, приймання документів на конкурс, перевірки, за дорученням Організатора, достовірності одержаної від перевізників-претендентів інформації, їх аналізу та оцінка відповідності конкурсних пропозицій умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між Організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, розгляд звернень щодо оскарження рішень конкурсного комітету.

Конкурс відбудеться 22 травня 2017 року о 10:00 в Малому залі (3-й поверх) адміністративної будівлі Слов’янської міської ради (Донецька обл., м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2).

Умови конкурсу, перелік та форми необхідних документів затверджено рішенням виконавчого комітету від 14.01.2015 №5.

Документи для участі у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу приймаються з дня оприлюднення даного оголошення за адресою:
Слов’янська міська рада, 84122, Донецька обл., м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, каб. 207 - відділ транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради з 8.00 до 17.00 (понеділок – четвер), з 8.00 до 16.00 (п’ятниця), перерва з 12.00 до 12.48, окрім святкових днів.

Кінцевий строк подачі документів претендентами для участі в конкурсі - 17 травня 2017 року включно.

Телефони для довідок:  (0626) 66-41-31.


788Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика