Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття! [22 травня 2019  15:15]

22 травня щорічно відзначається Міжнародний день біологічної різноманітності.

Під поняттям «біорізноманіття» розуміють сукупність усіх видів живих організмів (від бактерій до ссавців), невід’ємною частиною яких є людина. Основною метою заходу є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому, екосистемному рівнях.

У цьому році Міжнародний день зосереджується на біорізноманітті як фундаменті нашого харчування та здоров’я, яку надають наші природні екосистеми для людського існування та добробуту на Землі і проходить під гаслом «Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоров’я».

Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми.

За останні роки зникло багато видів рослин з полів фермерів, скоротились породи домашніх тварин, втрачені рибальські угіддя.

Втрата різноманіття виступає одним із факторів ризику для здоров’я людей або призводить до захворювань, таких як, діабет, ожиріння і недоїдання.

При цьому, біологічне різноманіття продовжує скорочуватися, а екологічна рівновага все ще піддається змінам, що веде до повної її втрати і тяжких наслідків.

Щорічне відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття – чудова нагода ще раз згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.

Давайте вже сьогодні почнемо замислюватись над нашим майбутнім та переглянемо своє ставлення до оточуючого нас середовища!


182Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика