Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Кубок Донецької області та чемпіонат міста серед дітей з комбат Дзю-дзюцу [19 лютого 2019  15:11]

16 лютого у місті Слов'янськ проходив Кубок Донецької області серед дорослих, чемпіонат області серед юнаків та юніорів та чемпіонат міста серед дітей з комбат Дзю-дзюцу.

На змагання приїхали помірятися силами 93 спортсмени з Маріуполя, Краматорська, Костянтинівки, Лимана, Мирнограда та Слов’янська.

Наше місто представляли вихованці ПБК «Тріада», які під керівництвом Андрія Безуглого зайняли призові місця:
Золото: Пучков Олексій, Матюшенко Марк, Мамонов Єлісей, Вяткін Артур, Аракелян Сергій, Калмиков Олександр.

Срібло: Рижонюк Ігор, Івлєв Костянтин, Митчик Дмитро, Ющук Дмитро, Симоненко Єгор, Правдюк Рустам.

Бронза: Горбунов Дмитро, Жиров Ярослав.

У загальнокомандному заліку перше місце в активі команди міста Слов’янськ, друге місце посіла команда міста Костянтинівки, а третє місце виборола команда міста Маріуполь.

За підсумками змагань буде сформована збірна команда області, що візьме участь у Кубку України, який буде проходити 22-24 березня у місті Ірпінь.

Вітаємо слов’янських спортсменів, а також їх тренера з гарним виступом на змаганнях та бажаємо нових перемог!