Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Слов'янську відбулось зариблення озера Шовковичне [08 листопада 2018  17:09]

8 листопада напередодні Всесвітнього дня рибальства у Слов'янську відбулось зариблення озера Шовковичне. Міський голова Вадим Лях та депутати міської ради Олександр Самсонов, Віктор Кісіль, Олександр Ліхота, Олег Костін, Андрій Харченко, Костянтин Водоп'янов разом з учнями ЗОШ № 12 запускали рибу в озеро Шовковичне. Діти безмежно раділи такому заходу та загадували бажання. 

Варто зазначити, що після проведення дослідів хімічного аналізу води озера Шовковичне у природний водний об’єкт було запущено 110 кг 3-х річних риб: товстолоба, білого амура та коропа. 

Слов’янська міська рада висловлює вдячність керівництву ПрАТ «Донрибкомбінат» за участь у даному заході, за розведення якісних підвидів риб, за своєчасну підтримку та порозуміння. Маємо надію і в подальшому також співпрацювати з даним підприємством.

Увага для всіх мешканців міста та рибалок! 

З метою адаптації риб до даного середовища в озері та здатності риб в подальшому рості і розмножуванні, Слов’янська міська рада встановлює заборону рибальства на озері Шовковичне протягом 1-го року.


325Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика