Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Слов'янську покажуть фільм “Крихка Свобода” [07 листопада 2018  15:33]

8 листопада о 18.00 на платформі ініціатив “Теплиця” ( вул. Торська, 4) відбудеться показ документального фільму “Крихка Свобода” про проблему незаконного ув'язнення на сході України.

Документальний 35-хвилинний фільм з ініціативи правозахисників Східноукраїнського центру громадських ініціатив (СЦГІ) створили кінематографісти об'єднання Вавилон'13 та студії DocNoteFilms.

Документальний фільм про долі чоловіків і жінок, які були ув'язнені у підвалі приміщення колишньої Луганської ОДА одразу ж після окупації регіону. 

Творці фільму по-особливому підійшли до особливої теми полону. Вони винесли на перший план долю звичайного українця, який несподівано втрачає свій дім, свободу самовираження, і якого потім позбавляють волі. Більшість героїв фільму, чиї історії зможе побачити глядач, родом з Луганщини. Деталі тюремної реальності ( факти катування, жорстокого поводження, приниження людської гідності) задокументовані правозахисниками СЦГІ, які виступили змістовними консультантами фільму. У кінокартині передано головну емоцію, яка розкриває все пережите.

Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд документального фільму “Крихка Свобода”.


215Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика