Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Роз’яснення ситуації щодо припинення роботи та звільнення працівників ТОВ «СФС Трейд» ( в минулому ЗАТ «Слов’янськолія») [13 вересня 2018  14:18]

На звернення мешканців міста та представників громадськості до Слов’янської міської ради був надісланий лист з роз’ясненням ситуації щодо припинення роботи та звільнення працівників ТОВ «СФС Трейд» ( в минулому ЗАТ «Слов’янськолія»). 

Керівництво ТОВ «СФС Трейд» надає наступні пояснення: 

Основним видом діяльності ТОВ «СФС Трейд» є виробництво олії та тваринних жирів (КВЕД 10.41), тобто переробка соняшника, яка розпочинається після збору врожаю – орієнтовно з вересня місяця та закінчується після перероблення всіх запасів культури. 

Отже, декілька місяців на рік виробничі потужності підприємства не завантажені в силу об’єктивних причин відсутності запасів сировини на ринку. 

Єдиним джерелом надходження коштів на підприємство є кошти, які отримує наше підприємство від замовників послуг давальницької переробки соняшника. 

Враховуючи зазначений факт, починаючі з 11.06.2018 зупинений основний цех – цех з виробництва олії, з 02.07.2018 на підприємстві оголошено – простій. 

Проте, ТОВ «СФС Трейд», починаючі з 10.08.2018 розпочало підготовку до сезону переробки врожаю 2018 року, а з 20.08.2018 розпочало приймання на роботу працівників (станом на 01.09.2018 прийнято вже 73 нових працівника). 

Керівництво підприємства приймає всі заходи з відновлення роботи підприємства, найближчим часом буде розпочато приймання соняшника.


426Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика