Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Засідання міської ради з безпечної життєдіяльності [13 вересня 2018  13:27]

Згідно ст.34 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування здійснюють контроль за охороною праці, забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності. 

На території міста розташований промисловий майданчик підприємства ТОВ «Арматурно-ізоляторний завод», на території якого вздовж проїзджої частини по вул.Добровольського,32 знаходиться стіна колишнього горнового цеху, яка перебуває в аварійному стані, та можливе її обвалення. 

В зв’язку з цим 30.08.2018 було проведено засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому було заслухано питання про аварійний стан стіни колишнього горнового цеху ТОВ «Арматурно-ізоляторний завод», яка створює небезпеку для мешканців місця. На засідання були присутні члени міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення та представник ТОВ «Арматурно-ізоляторний завод». 

В результаті засідання було прийняті рішення рекомендувати власнику будівель і споруд вирішити питання по демонтажу аварійної стіни колишнього горнового цеху ТОВ «Арматурно-ізоляторний завод», і винести це питання УЖКГ на засідання комісії з транспорту та безпеки дорожнього руху. Для попередження травмування громадян, на період виконання робіт встановити на аварійній стіні інформаційні знаки про небезпеку через можливість обвалу стіни та падіння каміння.


263Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика