Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Інформація про стан зареєстрованого ринку праці за І квартал 2018 року [11 квітня 2018  16:35]

Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприяння працевлаштуванню в 1 кварталі 2018 року скористалися 3898 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста, з яких 1359 осіб мали статус зареєстрованого безробітного, що на 2,4% менше даних відповідного періоду 2017 року. 

На 1 квітня 2018 року число зареєстрованих безробітних налічувало близько 791 особи, що склало 0,93% середньооблікової чисельності населення працездатного віку міста Слов'янська. Близько 65% безробітних - це жінки, 37% - молодь у віці до 35 років, майже кожен четвертий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен другий раніше був робітником, кожен третій займав місце службовця, а кожен чотирнадцятий не мав професійної підготовки. 

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (34% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (15%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (23%). 

На одну з усіх наданих до центру зайнятості роботодавцями міста вакансій протягом кварталу претендувало в середньому 2 особи. 

За три місяці поточного року отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 673 незайнятих громадянина, з яких 397 осіб зі статусом безробітного. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 15 безробітних міста. З компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб працевлаштовані 7 безробітних громадянин. 

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру та громадських роботах взяли участь 379 безробітних жителів міста. 

В 1 кварталі 2018 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 215 безробітних, по закінченні якого 93,8% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця. 

На 01.04.2018 року допомогу по безробіттю отримував 671 безробітний. Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.


283Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика