Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Міський голова Вадим Лях привітав керівника хору ветеранів війни та праці Миколу Івченка [12 березня 2018  16:23]12 березня міський голова Вадим Лях та радник міського голови Олександр Самсонов привітали керівника хору ветеранів війни та праці Миколу Івченка з днем народження. Вчора йому виповнилося 90 років.

Очільник міста вручив йому подарунок, квіти та Подяку Слов'янської міської ради за багаторічну плідну працю, активну участь у патріотичному вихованні підростаючого покоління, сприяння результативності роботи органів самоорганізації населення м. Слов'янська та з нагоди ювілею.

Міський голова побажав імениннику міцного здоров'я, довгих років життя та обов'язково відзначити 100 річний ювілей.

Микола Прокопович Івченко народився 11 березня 1928 року в Слов'янську. У 1938 році за волею долі Микола Івченко потрапив до дитячого будинку, де він пробув до початку Другої Світової війни.

Після Микола потрапив у партизанський загін у м.Миколаїв, де і пробув до вступу наших військ в Одесу. По приїзду з Одеси в 15 років влаштувався на роботу декоратором в Слов'янський драматичний театр ім.Маяковського. Пізніше став брати участь у всіх постановках і п'єсах.

Після працював забійником і гірничим майстром в шахті 8-а імені Сталіна, а в наслідку перейменованої в шахту ім. Гагаева Донецької обл. Також встиг попрацювати верхолазом.

Пізніше влаштувався на завод Словважмаш, де пропрацював 35 років і пішов на заслужений відпочинок. З 1982 року Миколи Івченка обрали головою комітету мікрорайону Словважмаш.234Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика