Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
На апаратній нараді представили начальника управління ЖКГ Андрія Секлецова та привітали вчителів [30 січня 2018  13:51]30 січня відбулася апаратна нарада під головуванням заступника міського голови Дмитра Діденка. Він представив нового начальника управління житлово-комунального господарства Андрія Секлецова.

8 шкільних музеїв загальноосвітніх шкіл нашого міста успішно пройшли конкурс щодо надання шкільним музеям та музейним кімнатам статусу обласних та внесення їх до обласного каталогу, були внесені до обласного каталогу та отримали свідоцтва. З цього приводу заступник міського голови Юрій Підлісний нагородив почесними грамотами керівників цих музеїв.

Начальник відділу освіти Ігор Рубльовський доповів, що на підставі листа Донецької облдержадміністрації на сьогоднішній день призупинено навчання в семи навчальних закладах, а саме загальноосвітніх школах № 18, 4, 10, 12, 13, 17 та навчально-виховному комплексі № 1. Частково зупинено навчання в ЗОШ № 9. В інших загальноосвітніх закладах навчальний процес триває. 344Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика