Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Відпочинок багатодітних сімей у 2018 році [07 листопада 2017  14:58]

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради повідомляє що, управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації у 2018 році планується створення тематичних відпочинкових змін для багатодітних сімей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Донецької області. 

На вищезазначені зміни можуть направлятися:
- багатодітні родини (від 3 та більше дітей віком від 4 до 16 років), наявність дітей від 4 до 7 років є обов’язковою умовою для відпочинку багатодітної родини;
- сім’ї, що сповідують будь-яку релігію (від 3 та більше дітей віком від 4 до 16 років). 

Тривалість оздоровчої зміни 14 днів. Дітям надаються путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на безоплатній основі, а дорослим необхідно оплатити харчування у розмірі (орієнтовно) 1500 грн. 

Для формування списку бажаючих (з вищезазначених категорій) на отримання путівок на тематичні відпочинкові зміни у 2018 році, сім’ям необхідно до 01 грудня 2017 року звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (пл. Соборна, 2), каб. №№ 442-443, тел. 35076).

ВАЖЛИВО! За рахунок бюджетних коштів дитина має право на забезпечення путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку один раз на рік.


225Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика