Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Cпортивно-розважальний захід «День здоров’я» [05 жовтня 2017  08:59]30 вересня на стадіоні комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся спортивно-розважальний захід «День здоров’я» для вихованців цього навчального закладу. 

На юних спортсменів чекали цікаві конкурси і естафети (спортивні, творчі та інтелектуальні), які були підготовлені веселою і креативною командою молодіжного центру творчої активності «АртПростір «Happy Hub». 

Вихованці спортивної школи були розподілені на 7 команд. Вони змагалися у кумедних та не зовсім зручних для себе дисциплінах: командна ходьба на лижах, стрибки через скакалку, веселі пазли, дартс, «рибалка» та інші естафети. 

Після підведення підсумків всіх присутніх пригощали чаєм та печивом. 

Проведення цього заходу стало можливим завдяки команді молодіжного центру творчої активності «АртПростір «Happy Hub», колективу комунального закладу «Центр культури і довкілля», директору спортивної школи Панченко Інні Юріївні, а також всім тренерам і працівникам. 197Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика