Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Павло Жебрівський та Вадим Лях провели нараду з питань незаконної діяльності підприємств з виробництва керамічних виробів [13 липня 2017  14:06]12 липня голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський та міський голова Вадим Лях здійснили робочу поїздку та ознайомилися з ходом реконструкції інфраструктурних об'єктів. 

На заході також були присутні в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Соловей, заступник міського голови Дмитро Діденко та керівники відповідних департаментів, управлінь та відділів. 

Вони відвідали напірні каналізаційні колектори, ознайомилися з ходом реконструкції аварійних ділянок напірних каналізаційних колекторів та ходом капітального ремонту дюкеру № 9.
Також вони відвідали об'єкти освіти, зокрема загальноосвітню школу № 13. 

Директор школи Анатолій Погорєлов показав хід виконання ремонтних робіт. 

Після об'їзду інфраструктурних об'єктів голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський та міський голова Вадим Лях провели нараду з питань незаконної діяльності підприємств з виробництва керамічних виробів. 

Підводячи підсумки наради міський голова Вадим Лях підкреслив, що влада завжди готова вести діалог з підприємцями та допомагати, але за умови, що вони теж будуть вести свою діяльність згідно дотримання вимог діючого законодавства України. 282Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика