Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
У Слов'янську відзначили працівників житлово-комунального господарства [16 березня 2017  16:40]16 березня у школі мистецтв відбувся урочистий концерт до Дня працівників житлово-комунального господарства. 

Міський голова Вадим Лях та керуючий справами Олена Огаркова нагородили 58 працівників Почесними грамотами Слов'янської міської ради за високий професіоналізм, сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства та з нагоди Дня житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Очільник міста також привітав робітників сфери ЖКГ та побажав їм успіху в нелегкій праці. Серед нагороджених були представники житлово-експлуатаційних контор №1, №4, №6 та № 7, товариства з обмеженою відповідальністю “Арагорн”, комунальних підприємств “АТП 052814”, “Водозниження”, “Зовнішнє освітлення”, “Слов'янського управління капітального будівництва”, “Контори похоронного обслуговування”, “Слов'янського тролейбусного управління”, “Словміськводоканалу”, приватного акціонерного товариства “ОТІС” та управління житлово-комунального господарства. 

Після урочистих привітань та нагород для всіх присутніх гостей виступали дитячі творчі колективи міста. Вони співали та грали на фортепіано та саксофоні. 


254Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика