Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
У Слов'янську відбулося підписання контракту на отримання гранту [15 березня 2017  16:36]13 березня в будівлі Слов'янської міської ради відбулося підписання контракту на отримання гранту в рамках проекту “Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні” організації VNG International та ПАКС, що фінансується міністерством закордонних справ Нідерландів. 

На заході зібралися представники 6 міст Східної України: Слов'янськ, Павлоград, Покровськ, Святогірськ, Ізюм та Петршотравенськ. Варто зазначити, що особисто на підписання завітав директор міжнародного агентства асоціації муніципалітетів Голандії Пітер Кніт. 

Варто зазначити, що почесні гості завітали на підписання гранту: директор міжнародного агентства асоціації муніципалітетів Голандії Пітер Кніт, голова Донецького регіонального відділення асоціації міст України Олександр Лук'янченко, виконуючий директор Дніпровського регіонального відділення асоціації міст України Сергій Квітка.

Мета цього проекту об'єднання громадськості та влади. Кожне місто отримає 25 тисяч євро на реалізацію спільних проектів.294Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика