Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Регіональні змагання з авіамодельного спорту Кубка «Pink–flight» [13 березня 2017  15:40]12 березня в будинку культури і техніки ПрАТ «Бетонмаш» відбулись регіональні змагання з авіамодельного спорту Кубка «Pink–flight» з літаючих-штиль моделей. 

У Кубку взяли участь 35 юнаків, які змагалися в 6 класах моделей: моделі копії одномоторних літаків, багатомоторних, планери схематичні розмах 500 мм, планер схематичний розмах 350 мм., оригінальні літакові апарати, резиномоторні моделі копії. 

У першій частині змагань спеціалісти проводили стендову оцінку моделей копій. Оцінювання проводилось за наступними критеріями: на основі креслення літака, модель оцінювалась з різних боків, по забарвленню літака і потім виставлялася загальна оцінка. Після цього проводилась льотна частина. 

Також, учасникам змагань і всім присутнім, керівник парашутного гуртка станції юних техніків розповів про стрибки та продемонстрував десантний парашут. 

За результатами змагань, визначились переможці як у командній так і в особисті першості. 

У командній першості:
I місце – команда авіа клубу «Чайка» ПрАТ «Бетонмаш» (Слов’янськ);
II місце – команда «ДЮТ НКМЗ» (м. Краматорськ);
III місце – команда «СЮТ» (м. Слов’янськ). 

Переможці та призери змагань нагороджені цінними подарунками від ПрАТ «Бетонмаш» та депутата міської ради Максима Миколайовича Флерка, і відзначені грамотами і медалями від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.


251Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика