Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Штрафи за порушення розрахункових операцій поповнили бюджет Донеччини більш, ніж на 2,2 млн гривень  [26 грудня 2018  11:07]

За 11 місяців 2018 року співробітниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту області проведено 196 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій, за результатами яких до бюджету надійшло більше 2,2 млн гривень.

Контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій, є одним з важливіших напрямків роботи підрозділів управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області. Доречі, станом на 01 грудня 2018 року у регіоні здійснюють такі розрахунки майже 12,5 тис. господарських одиниць.

Фіскальна служба Донеччини акцентує увагу споживачів, що кожен з покупців зараз може ініціювати перевірку недобросовісного продавця. Так, у відкритій частині Електронного кабінету запроваджено новий сервіс перегляду чеків, які надіслані РРО. За допомогою цього сервісу кожен має можливість оперативно перевірити фактичну передачу електронної копії отриманого фіскального чека до ДФС. Наявність такої копії або її відсутність в базах ДФС може свідчити про дотримання або недотримання суб’єктом господарювання вимог чинного законодавства.

За результатами отриманих звернень споживачів про відсутність того чи іншого фіскального чека у ДФС контролюючими органами проводяться фактичні перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких встановлюються порушення вимог чинного законодавства. 

                                                                                                ГУ ДФС у Донецькій області


112Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика