Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Зовнішньоторговельний обіг в Донецькій митниці ДФС у січні – квітні 2018 року збільшився майже на 40%  [14 травня 2018  08:30]

За даними Донецької митниці ДФС, протягом січня-квітня 2018 року її зовнішньоторговельний обіг у порівнянні з відповідним періодом 2017 року збільшився на 38% та склав більше 1,7 млрд доларів.
 
Загальна сума операцій, пов’язаних із ввезенням товарів на митну територію України, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла у 2 рази та зафіксована на рівні 454 млн доларів. Імпортувались товари з Донецького регіону до 57 країн світу. На чверть також збільшились і обсяги операцій на вивезення товарів. Загальна сума експортних операцій, що проводились із 70 країнами, дорівнює 1 млрд. 252 млн доларів. Позитивне сальдо торговельного балансу становить майже 800 млн доларів. 

Крім того, оформлено більше 5,4 млн тонн вантажів, що на 37% більше торічних показників. 

За даними статистики Донецької митниці ДФС протягом чотирьох місяців 2018 року оформлено 17 750 митних декларацій. Враховуючи специфіку функціонування Донецького регіону, дві третини всіх митних оформлень складають експортні декларації, 23% - імпортні, решта декларацій оформлена в інших митних режимах. 

З початку року в митниці проводиться активна роз’яснювальна робота серед учасників зовнішньоекономічної діяльності щодо переваг застосування принципу «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів. Завдяки цілеспрямованій координаційній роботі митниці та інших державних контролюючих органів спостерігається позитивна динаміка застосування вказаного принципу серед суб’єктів, що здійснюють операції з товарами. Так, у квітні середній показник митних оформлень, здійснених із використанням Інформаційного модуля «Єдине вікно», склав майже 73%. Слід зазначити, що більш активно суб’єкти господарювання використовують цей принцип при здійсненні декларування товарів, що ввозяться. При імпорті 86% всіх оформлень здійснено з використанням цього принципу.

ГУ ДФС у Донецькій області


74Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика