Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
На Донеччині податкові платежі до зведеного бюджету перевищили рубіж у 3,3 мільярди гривень [12 березня 2018  13:34]

З початку 2018 року Головним управлінням ДФС у Донецькій області забезпечено новий рівень надходжень до зведеного бюджету країни, що перевищує рубіж у 3,3 мільярди гривень. Порівняно з минулорічними показниками, за два місяці поточного року платники Донеччини сплатили податків та зборів майже на 16%, або на 455 млн грн більше. 

Зокрема збільшився і середньомісячний показник надходжень, який цьогоріч склав 1,6 млрд грн проти 1,4 млрд грн за результатами минулого року. 

Надходження до місцевих бюджетів у січні-лютому 2018 року залишились майже на рівні відповідного періоду минулого року, перевищивши його лише на 45 млн гривень. Основні податки, які формують місцевий бюджет – це податок з доходів фізичних осіб (1 млрд грн), єдиний податок (понад 172 млн грн) та плата за землю (132 млн гривень). 

Перерахування до державного бюджету країни в порівнянні з минулим роком зросли на 410 млн гривень. Найбільші надходження податків (зборів) забезпечено з податку на прибуток підприємств (614 млн грн), ПДВ з вироблених товарів (471 млн гривень) та податку на доходи фізичних осіб (понад 358 млн грн). 

Крім досягнень фахівців фіскальної служби Донеччини у наповненні загального фонду держбюджету важливу роль відіграє сумлінне ставлення платників податків області. Головне управління ДФС у Донецькій області висловлює свою вдячність та повагу усім платникам податків, які своєчасно та в повному обсязі забезпечують виконання свого конституційного обов’язку сплачувати податки.


153Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика