Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
З початку року зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС збільшився на 30%  [26 лютого 2018  08:21]

Протягом першого місяця 2018 року в Донецькій митниці ДФС оформлено більше 4,1 тис. митних декларацій всіх типів, що на 17% більше, ніж за відповідний період 2017 року. Кількість митних оформлень, пов’язаних із вивезенням товарів з митної території України, становить 62%, імпортних – 22%, декларації, що оформлені в інших митних режимах складають 16% від загальної кількості митних оформлень. Тенденція щодо зростання оформлень у імпортному напрямку, що спостерігалась у 2017 році, залишається і у січні 2018 року. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість митних декларацій на ввезення товарів на митну територію України збільшилась майже у 2 рази. 

Порівняно із січнем 2017 року активність суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності зросла на 7%. Кількість суб’єктів, що здійснюють операції з товарами, з початку року склала 209 осіб. 

За результатами роботи у січні 2018 товарообіг Донецької митниці ДФС досяг 422 млн доларів. Зростання у порівнянні із січнем 2017 року становить 31%. При цьому експортовано товарів на суму 314 млн доларів, імпортовано - більше, ніж на 108 млн доларів. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає майже 206 млн доларів. 

Враховуючи специфіку функціонування Донецького регіону, слід зазначити, що Донецька митниця ДФС є експортоорієнтованою. Відповідні операції протягом січня 2018 році проводились із 42 країнами світу, половина з яких – це країни ЄС. Питома вага експорту до країн Європейського Союзу від загального обсягу експорту по вартості, у порівнянні із аналогічним періодом 2017 року, збільшилась на 6%, що складає 41,3 млн доларів, за ваговим значенням зростання становить 3%, або майже 13 тис. тон. Також слід зазначити, що у поточному році збільшились обсяги експорту до наступних країн ЄС: Італія, Велика Британія, Угорщина, Греція, Болгарія та інші.


ГУ ДФС у Донецькій області


181Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика