Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Донецькі підприємства здійснюють торгівельні операції із 87 країнами світу [13 листопада 2017  09:34]

Протягом дев’яти місяців поточного року Донецькою митницею ДФС здійснено експортно-імпортних операцій на загальну суму майже 3,3 млрд доларів. Обсяг експортних операцій у порівнянні з відповідним періодом 2016 року збільшився на 15% та сягнув суми більше 2,5 млрд доларів. Імпортовано товарів на загальну суму 769 млн доларів. Зростання в цьому напрямку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 67%. Сальдо зовнішньоторговельного балансу залишається позитивним та становить 1 млрд 739 млн доларів. 

За січень-вересень 2017 року в митниці здійснили оформлення зазначених операцій 628 осіб, що на 22% перевищує показник минулого року. Доля імпортерів у цьому році збільшилась майже у 1,8 разів та складає 42% від загальної кількості учасників зовнішньоекономічної діяльності. Активнішими у цьому напрямку являються найпотужніші підприємства-виробники, що імпортують сировину для власного виробництва. Питома вага суб’єктів, що здійснювали операції, пов’язані з вивезенням продукції за межі України, складає 43%. Основні експортери – це традиційні для Донецького регіону металургійні, машинобудівельні та металооброблювальні, хімічні та коксохімічні підприємства, виробники у сфері харчової та сільськогосподарської галузей . 

Впродовж трьох кварталів 2017 року в митниці оформлено 37,7 тис. митних декларацій. З них: 68%, або 25,6 тис. – на вивезення товарів; 18%, або 6,7 тис. – на ввезення товарів, 14% – це інші митні режими. Щомісячна кількість оформлень у поточному році коливалась у межах від 3,5 до 4,9 тис. митних декларацій. 

Загалом за січень-вересень 2017 року зовнішньоторговельні операції здійснювались із 87 країнами світу. Серед них країни ЄС, СНД, США, Канада, Австралія та інші.


137Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика