Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Декларацію з податку на прибуток через «Електронний кабінет платника» слід подати після подання фінансової звітності [13 листопада 2017  09:29]

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що декларацію з податку на прибуток слід подати після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття. Декларацію з податку на прибуток підприємств за звітний період квартал є змога подавати засобами «Електронного кабінету платника» за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів від 20.10.2015 р. №897 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №467. 

Платник податку на прибуток повинен подавати разом з декларацією з податку на прибуток фінансову звітність, яка є невід’ємною її частиною. 

Оскільки форма декларації містить обов’язкові для заповнення позначки щодо наявності поданих до декларації додатків – форм фінансової звітності (абзац одинадцятий п. 48.3 ст. 48 Податкового кодексу України), то декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття. 

Граничний термін подання декларації з податку на прибуток за три квартали 2017 року – 09.11.2017.

Слов’янська ОДПІ

 


138Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика