Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Підприємці Донецької області перерахували до місцевих бюджетів  [27 жовтня 2017  13:43]

Аналізуючи надходження місцевих бюджетів Донецької області протягом дев’яти місяців 2017 року, можна беззаперечно стверджувати, що саме єдиний податок належить до податкових платежів, надходження від якого стабільно зростають. 

Так, з початку року представники спрощеної системи оподаткування Донеччини спрямували до місцевих бюджетів 460 млн грн єдиного податку, що майже на чверть, або на 108 млн грн, перевищує показники аналогічного періоду минулого року. 

Загалом на даний час у Донецькій області зареєстровано понад 52,5 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування. 

Найбільшу частку надходжень єдиного податку, а саме 65% від загальних надходжень, забезпечили фізичні особи – підприємці, сплативши понад 298 млн гривень. Порівняно з січнем – вереснем 2017 року сплата податку фізичними особами зросла майже на 83 млн гривень. 

Від сільгосппідприємств – платників єдиного податку четвертої групи, які використовують землі області, за підсумками дев’яти місяців надійшло понад 92 млн грн, що у відсотковому еквіваленті становить 20% від загальних надходжень єдиного податку. 

Решту, а це 15% від загальної сплати єдиного податку, або 69 млн грн, спрямували до місцевих бюджетів юридичні особи третьої групи. 

Варто відзначити, що єдиний податок належить до лідерів у формуванні місцевих бюджетів Донеччини, поступаючись за розміром лише податку на доходи фізичних осіб. 

ГУ ДФС у Донецькій області


182Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика