Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Бізнес Донеччини за дев’ять місяців збільшив сплату податків на 22% [06 жовтня 2017  14:42]

За січень-вересень 2017 року платники Донецької області забезпечили надходження до зведеного бюджету країни у розмірі 11,7 млрд грн, що на 2,5 млрд грн, або на 22% перевищує аналогічні показники 2016 року. Зростання податкових перерахувань зафіксовано майже за усіма податками та зборами. 

Так, за три квартали поточного року надходження самого значимого у наповненні зведеного бюджету країни податку з доходів фізичних осіб склали 6,1 млрд гривень. Таким чином по відношенню до показників минулого року перерахування до бюджету країни з доходів громадян збільшились на 13% або на 800 млн гривень. 

Найбільший приріст надходжень спостерігається з податку на прибуток підприємств. З початку 2017 року підприємства Донецької області перерахували 1,2 млрд грн зазначеного податку, що на 85%, або на 1,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Суттєво збільшились і надходження від спрощенців області. Так, за дев’ять місяців підприємці які працюють на спрощеній системі оподаткування сплатили 460 млн грн єдиного податку, що на 23%, або на 108 млн грн більше, ніж за відповідний період 2016 року. 

Найбільші податкові надходження забезпечили платники Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, їх цьогорічний внесок до зведеного бюджету країни склав 4,3 млрд грн, тоді як за дев’ять місяців 2016 року цей показник був на рівні 2,9 млрд гривень.


147Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика