Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Донеччина: на 43 мільйона гривень зросли надходження від користувачів корисних копалин [01 вересня 2017  15:33]

Природо-ресурсний потенціал Донецької області зумовлює подальший розвиток добувної та переробної галузі регіону. 

Так, з початку 2017 року платники рентних платежів – надрокористувачі регіону спрямували до зведеного бюджету країни 283 млн грн, що більше відповідного показника минулого року на 15%, або на 43 млн гривень. Згідно з розподілом коштів до державного бюджету надійшло 209,8 млн грн, бюджети місцевих громад поповнились на 73,2 млн гривень. 

На теперішній час в області більше 230 суб’єктів господарювання зареєстровані платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин. 

Фіскальною службою Донеччини продовжується робота, направлена на повноту та своєчасну сплату рентних платежів. Так, з початку року до Державної фіскальної служби України надана інформація щодо ініціювання питання зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами більше 30 суб’єктів господарювання, які мають податковий борг. 

Головне управління ДФС у Донецькій області звертає увагу платників рентної плати за користування надрами, що надра та корисні копалини в них є одним з основних елементів забезпечення розвитку та належної роботи більшості секторів економіки. Тому ефективне використання мінерально-сировинних ресурсів та зростання надходжень рентних платежів сприятиме подальшому розвитку Донецького регіону. 


ГУ ДФС у Донецькій області


138Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика