Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Більше 358 мільйонів гривень єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Донеччини [01 вересня 2017  15:31]

Як повідомили фахівці фіскальних органів Донеччини, від платників на спрощеній системі оподаткування за сім місяців 2017 року надійшло 358,4 млн грн, що на 36% перевищує надходження відповідного періоду минулого року. 

У Донецькій області на даний час зареєстровано близько 38 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування. 

Найбільшу частку надходжень єдиного податку забезпечили фізичні особи-підприємці, сплативши майже 235 млн гривень. Порівняно з січнем-липнем 2016 року сплата податку фізичними особами зросла на 69 млн гривень. 

Від сільгосппідприємств – платників єдиного податку четвертої групи, які використовують земельні угіддя області, за підсумками семи місяців надійшло понад 68 млн грн, що на 16 млн грн більше показників відповідного періоду минулого року. 

Натомість юридичні особи третьої групи спрямували до місцевих бюджетів більш ніж 55 млн грн єдиного податку, що на 9 млн грн перевищує показники 2016 року. 

Поступове та стабільне зростання надходжень до бюджетів – результат свідомого та сумлінного ставлення платників Донеччини до обов’язку сплачувати податки.


131Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика