Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Донецька митниця: зовнішньоторговельний обіг збільшився майже на 35%  [31 липня 2017  11:53]

За результатами роботи у січні-червні 2017 року в Донецькій митниці ДФС оформлено 23,6 тис. митних декларацій всіх типів. Кількість митних оформлень зросла у порівнянні з відповідним періодом 2016 року на 7% , що у кількісному показнику становить майже півтори тисячі митних декларацій. Серед загальної кількості оформлень 69% або 16,4 тис. складають експортні декларації, 17% або 3,9 тис. – імпортні оформлення, 14% або 3,3 тис. декларації, що оформлені в інших митних режимах. 

З початку року в митниці здійснили оформлення зовнішньоторговельних операцій 492 особи. Порівняно з аналогічним періодом минулого року активність суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності зросла на 15%. Практично половину всіх суб’єктів господарювання складають експортери – 48%, 37% – імпортери, 15% – ті, що здійснювали як експортні, так і імпортні операції. 

За шість місяців 2017 року зовнішньоторговельний обіг збільшився на 34%, порівняно з 2016 роком, та склав 2 млрд 98 млн доларів. При цьому імпортовано товарів на 425 млн доларів, що на 47% більше, ніж у минулому році. Експортовано товарів на 1 млрд 673 млн доларів, що на 30% більше, ніж минулого року. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає 1 млрд 247 млн доларів. 

Результатом постійної організаційної роботи, що проводиться в митниці, спрямованої на покращення сервісу є стабільні показники середнього часу митного оформлення імпортних та експортних вантажів, які складають 41 хв. та 20 хв. відповідно.

ГУ ДФС у Донецькій області


136Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика