Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
ГРАФІК [28 квітня 2017  15:31]

Колодій Ігор Володимирович – начальник Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. 

Ходаковська Любов Олексіївна – перший заступник начальника Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен другий та четвертий вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. 

Мацука Ольга Нестерівна – заступник начальника Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. 

Стешенко Юрій Володимирович - заступник начальника – начальник Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. 

Український Руслан Валерійович - заступник начальника – начальник Шахтарського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожна перша та третя середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.


174Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика