Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 19.03.2019 № 83-р
Оприлюднено 26.03.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 19.03.2019 р. № 83-р
м. Слов’янськ

Про підготовку спортивних 
споруд до весняно-літнього 
спортивного сезону 2019 року
 


З метою своєчасної та якісної підготовки фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, ефективного їх використання, створення необхідних умов для розвитку матеріально-технічної бази, максимального завантаження та утримання в належному санітарно-технічному стані, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план заходів з підготовки та експлуатації спортивних споруд, майданчиків у весняно-літній період 2019 року (додаток 1). 

2. Рекомендувати керівникам організацій, підприємств, установ, закладів; директорам загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів; балансоутримувачам спортивних залів, майданчиків і приміщень пристосованих для занять фізичною культурою та спортом: 

2.1. провести обстеження спортивного інвентарю та обладнання, встановленого на спортивних об’єктах в частині його надійності та стійкості, та надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) акти готовності спортивних споруд, майданчиків до роботи у весняно-літній період 2019 р.; 

2.2. привести в належний санітарно-технічний стан діючі фізкультурно-оздоровчі і спортивні споруди, майданчики; 

2.3. вжити заходи щодо відновлення роботи спортивних споруд, майданчиків які не функціонували в 2018 році; 

2.4. визначити стан спортивних споруд, майданчиків, потреби та необхідність проведення капітальних і поточних ремонтів; 

2.5. розробити комплексні плани організаційно-технічних заходів, які б забезпечили стабільну роботу спортивної споруди, майданчику. 

5. Керівникам комунальних закладів: КПНЗ «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» (Панченко), КЗ «ДЮСШ м. Слов’янська» (Рябокінь), КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» (Кульматицька), КЗ «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» (Зубарев): 

5.1. розглянути та погодити з відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) план дій щодо забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на спортивних спорудах, під час проведення спортивно-масових заходів; 

5.2. забезпечити перевірку наявності правил пожежної безпеки, правил поведінки глядачів на спортивних об’єктах, порядку надання медичної допомоги постраждалим особам, евакуації осіб у разі виникнення надзвичайної ситуації або пожежі; 

5.3. провести планові навчання на випадок виникнення надзвичайної ситуації на спортивній споруді, де проводяться спортивно-масові заходи. 

6. Інформацію про проведену роботу надати до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) до 01 квітня 2019 року. 

7. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити координацію роботи щодо обстеження спортивних споруд, майданчиків та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів. 

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                     В.М. Лях


384Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика