Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 05.12.2018 № 1145
Оприлюднено 06.12.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


від 05.12.2018 № 1145
м.Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Дьяковської Г.О. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Дьяковська Галина Олександрівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація) з заявою про переведення квартири №2 у житловому будинку №49 по вул.Торська у м.Слов’янську із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції під магазин змішаних груп товарів — офіс. 

Зазначена квартира належить заявниці на підставі (конфіденційна інформація). 

Надано технічний висновок за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій квартири №2 житлового будинку №49 по вул.Торській в м.Слов’янську Донецької області, виконаний ПП «СПЕК-7» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд Дзядік О.Я. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №001574, виданий Атестаційною архітектурно – будівельною комісією Мінрегіону України 22.02.2013), погоджений балансоутримувачем житлового будинку КП «ЖЕК №7».

Керуючись Порядком переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежилі для розміщення об’єктів невиробничої сфери на території Слов’янської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 10.07.2012 № 12-XXVIII-6, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Перевести квартиру №2 у житловому будинку №49 по вул.Торська у м.Слов’янську із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції під магазин змішаних груп товарів — офіс.

2. Зобов’язати гр. Дьяковську Галину Олександрівну реконструкцію квартири здійснювати в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                     В.М. Лях


121Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика