Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 05.12.2018 № 1144
Оприлюднено 06.12.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


від 05.12.2018 № 1144
м.Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Ткаченко А.І. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Ткаченко Анастасія Іванівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація) з заявою про переведення квартири №3 у житловому будинку №7 по вул.Світлодарська у м.Слов’янську із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції шляхом її приєднання до нежилого вбудованого приміщення стоматологічного кабінету по вул.Світлодарська, 7, приміщення 2 у м.Слов’янську. 

Зазначена квартира належить заявниці на підставі (конфіденційна інформація). 

Надано технічний висновок за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій квартири №3 житлового будинку №7 по вул.Світлодарській в м.Слов’янську Донецької області, виконаний ПП «СПЕК-7» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд Дзядік О.Я. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №001574, виданий Атестаційною архітектурно – будівельною комісією Мінрегіону України 22.02.2013), погоджений балансоутримувачем житлового будинку КП «ЖЕК №7».

Керуючись Порядком переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежилі для розміщення об’єктів невиробничої сфери на території Слов’янської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 10.07.2012 № 12-XXVIII-6, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Перевести квартиру №3 у житловому будинку №7 по вул.Світлодарська у м.Слов’янську із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції шляхом її приєднання до нежилого вбудованого приміщення стоматологічного кабінету по вул.Світлодарська, 7, приміщення 2 у м.Слов’янську.

2. Зобов’язати гр. Ткаченко Анастасію Іванівну реконструкцію квартири здійснювати в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                     В.М. Лях


129Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика